Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 22 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Commercial Manufacture |
| Riveter Gun Type | Blind Rivet Guns |
| Power Type | Pneumatic Rivet Guns |
| Brand Name | LiDOMU |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Model | Z6400 |
| Air Supply | 5bar-7bar (0.5Mpa-0.7Mpa) |
| Traction Power | 12, 300N-17, 220N |
| Stroke | 20mm |
| Capacity | 4.0mm, 4.8mm, 5.0mm, 6.4mm blind rivets all materials |
| Air Inlet | 1/4" |
| Net Weight | 1.70kgs |
| Size | 309x195x105mm |
Instock
There are no reviews yet.