Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| DIY Supplies | Woodworking |
| Model Number | Plastic Bottle Cutter |
| Certification | CE |
| Brand Name | FNICEL |
| Origin | Mainland China |
| is_customized | Yes |
| Length | 140mm |
| Use | Other |
| Material | Wood + Metal |
| Package Included | 1 pcs Plastic Bottle Cutter |
Instock
There are no reviews yet.