Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.031 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 2 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| DIY Supplies | Woodworking |
| Model Number | Plastic Bottle Cutter |
| Certification | none |
| Origin | Mainland China |
| is_customized | Yes |
| Length | 140mm |
| Cut Thickness | Ordinary plastic bottle |
| Use | Other |
| Feature | Car Accessories |
| Feature 2 1 | High Hardness Metal |
| Type A | Roller |
| Type C | Glass Durable |
| Total length | 13.4 (mm) |
| Type E | Roller High Hardness Metal |
| Features | Durable and sharp |
| Feature C | Universal Roller |
| Type B | Glass Cuttings Tools |
| Type | Roller glass cutting |
| Feature B | Roller Portable |
| Feature F | Durable |
| Color | Silver |
| FOR 1 | Durable Roller |
| FOR 2 | Portable Roller |
| FOR 3 | Universal Glass Knife |
Instock
There are no reviews yet.