Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 19.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 118 × 15 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| DIY Supplies | Tiling |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Use | Tile Cutting |
| Material | Steel |
| Max. Cutting Length | 47'' / 1200 mm, 39.4" / 1000 mm, 35" / 900 mm, 31.5" / 800 mm |
| Max. Cutting Thickness | 0.24"-0.59" (6-15mm) |
| Type | Tile Cutter |
Instock
There are no reviews yet.