Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.212 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 17 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None, None |
| Model Number | Caulking Nozzle |
| DIY Supplies | ELECTRICAL |
| Brand Name | Shunmaii |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Type | Hand Tool Parts |
| Material | Stainless Steel |
| Packing size | about 200.00×100.00×50.00mm |
| Packaging size | 7.87×3.94×1.97inch |
Instock
There are no reviews yet.