Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 130 × 10 × 13 cm |
| DIY Supplies | ELECTRICAL |
| Model Number | FC900 |
| Certification | none |
| Origin | Mainland China |
| Length | 1.2 meters |
| Cut Thickness | 3-15mm |
| Use | Glass Cutting |
| Product number | FC900 |
| Product Name | T-type glass cut knife 1.2 meters |
| Cut glass thickness range | 3-15mm |
| Size | 130 * 5 * 5CM |
| Weight | 1.7KG |
| Volume | 0.65KG |
| Color | white / yellow |
Instock
There are no reviews yet.