Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.226 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 15 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| DIY Supplies | Tiling |
| Model Number | KL2653 |
| Certification | none |
| Origin | Mainland China |
| Cut Thickness | 2-8mm |
| Use | Other |
Instock
There are no reviews yet.