Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 19 kg |
|---|---|
| Dimensions | 63 × 44 × 81 cm |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | VEVOR |
| Quantity | 6 / 12 |
| Material | PU |
| Height | 29.53"/75 cm |
| Base Diameter | 7.87"/20 cm |
| Color | Orange |
Instock
There are no reviews yet.