Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 27 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | TB-CT-26 |
| Brand Name | TOUGHBUILT |
| Origin | Mainland China |
| Type | BAG |
| Material | POLYESTER |
| Size | 17*26*9cm |
Instock
There are no reviews yet.