Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.69 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 10 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | OT896LE Tools Belt |
| Brand Name | Tourbon |
| Origin | Mainland China |
| Type | Tool Waist Bag, Leather Tool Belt |
| Material | leather, Leather |
| Product Name | Tool Suspenders Belt |
| Weight | 200g |
| Fit waist circumference | 7.5*6.5*28cm |
| Usage | Hold tools |
| Color | Brown |
Instock
There are no reviews yet.