Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 16 × 18 cm |
| Quantity | 1 pcs |
| Size | 24.5cm*16cm*18cm |
| Model Number | ZC8S1J0011-021 |
| For Vehicle Type | Cars |
| Tool Supplies | Assembled class |
| Remote Control Peripherals/Devices | luggage rack |
| Upgrade Parts/Accessories | luggage rack |
| RC Parts & Accs | luggage rack |
| Material | Metal |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Use | Vehicles & Remote Control Toys |
| G | 202 |
Instock
There are no reviews yet.