Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 75 × 32 × 20 cm |
| Is Electric | No battery |
| Power | 6s |
| Remote Distance | about 200m |
| Scale | 1:8 |
| Dimensions | 590*480*250mm |
| Remote Control | Yes |
| Material | Metal, Plastic, Carbon Fiber |
| Brand Name | AMORACING |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Car |
| Features | REMOTE CONTROL |
Instock
There are no reviews yet.