Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 15 cm |
| Certificate Number | SZ20230221002 |
| CE | Certificate |
| Is Electric | No battery |
| Certification | CE |
| Dimensions | 19*13*9cm |
| State of Assembly | Unassembled Kit |
| Model Number | ZZ882920 |
| Control Channels | 4 channels |
| Controller Battery | 5pcs AA batteries (not included)) |
| Remote Distance | 20M |
| Remote Control | Yes |
| Material | Metal, Plastic, Wood |
| Brand Name | TOPEKIA |
| Recommend Age | 14+y, 3-6Y, 6-12y |
| Origin | Mainland China |
| Features | REMOTE CONTROL |
| Type | Tank |
Instock
There are no reviews yet.