Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 30 kg |
|---|---|
| Dimensions | 117 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | TMJD MISS |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| City | Jinan city |
| Inspiratory arm diameter | 160mm |
| Inspiratory arm length | 2 m |
Instock
There are no reviews yet.