Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.026 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 18 × 1 cm |
| Model Number | For GX160 GX200 5.5HP 6.5HP |
| Certification | none, Other |
| Forward Speed | / |
| Origin | Mainland China |
| Type | Oil seal |
| Brand Name | Adefol |
| Power Type | Electricity |
| Feature | 4-Stroke |
| Cutting Width | / |
| Oil seal size | 25×41.25x6mm |
Instock
There are no reviews yet.