Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.46 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Thicken Trimmer |
| Certification | none, none |
| Forward Speed | – |
| Origin | Mainland China |
| Type | Professional Mowers |
| Brand Name | ANENG |
| Power Type | Electricity |
| Feature | Other |
| Cutting Width | – |
| Unit Type | Bag |
| Package Weight | 0.445kg (0.98lb.) |
| Package Size | 1cm x 20cm x 10cm (0.39in x 7.87in x 3.94in) |
Instock
There are no reviews yet.