Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Size | 16mm X 16mm X 8mm |
| Model Number | XT60 Plug |
| Tool Supplies | Assembly Category |
| RC Parts & Accs | Connectors/Wiring |
| Material | Nylon |
| Brand Name | flyhike |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 12+y |
| Use | Vehicles & Remote Control Toys |
| features | Good quality, durable |
Instock
There are no reviews yet.