Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 33 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | GZRUOMU |
| Usage | other |
| Model Number | 55 all-match |
| Power Type | Petrol / Gas |
| No-Load Speed | 8500rpm |
| Product number | GZ2509B |
Instock
There are no reviews yet.