Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | No battery |
| Wheelbase | Screws |
| Size | 15x10cm 45x10cm 60x10cm |
| Technical parameters | KV1100 |
| Model Number | for DIY model |
| For Vehicle Type | Airplanes |
| Tool Supplies | Assembled class |
| Four-wheel Drive Attributes | Assemblage |
| Remote Control Peripherals/Devices | airport runway |
| RC Parts & Accs | Parking-apron Moulds |
| Material | Composite Material |
| Brand Name | SHUAICHI |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Use | Vehicles & Remote Control Toys |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.