Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Handle Material | Metal |
| Origin | Mainland China |
| Color | Blue (As Pictures Show) |
| Material | M2 high speed steel, the blade material is high speed steel |
| Length | 147mm (As Pictures Show) |
| Application | Mainly used for pipe end deburring |
Instock
There are no reviews yet.