Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 45 × 60 cm |
| Noise Level | 96dB |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | ce, CE |
| Motor type | Brushless |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | Leaf Vacuum XH2500 |
| Brand Name | smvp |
| Power Type | Petrol / Gas |
Instock
There are no reviews yet.