Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 28 × 22 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Motor type | Brushless |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | GZRUOMU |
| Certification | none |
| Power Type | AC Current |
| Product number | GJ565K |
Instock
There are no reviews yet.