Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 23 kg |
|---|---|
| Dimensions | 57 × 51 × 38 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Power Type | Petrol / Gas |
| speed | 7200r/min |
| wind speed | 87m/s |
| form | 4-stroke |
Instock
There are no reviews yet.