Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 51 × 22 × 27 cm |
| Certification | ce, none |
| Motor type | Brushed |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | W125082A |
| Brand Name | WORKPRO |
| Power Type | Electricity |
Instock
There are no reviews yet.