Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.452 kg |
|---|---|
| Dimensions | 88 × 19 × 17 cm |
| Origin | Mainland China |
| Motor type | Brushed |
| Brand Name | KKMOON |
| Certification | CE |
| Model Number | Cordless Hedge Trimmer |
| Scissor Type | DUAL |
| Length Of Blade | 1.2cm/15.5cm |
| Power Source | Electric Hedge Trimmers |
Instock
There are no reviews yet.