Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 15 cm |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | OZEK |
| Certification | none |
| Model Number | OZEK0939, C230 |
| Power Source | Gasoline Hedge Trimmers |
| Type | Garden Tool Parts |
| Diameter | 32mm |
Instock
There are no reviews yet.