Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 20 × 16 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Motor type | Brushless |
| Brand Name | SWANSOFT |
| Model Number | SW-8605pro |
| Scissor Type | DUAL |
| Power Source | Electric Hedge Trimmers |
| Cutting Length | 40mm |
| Rated Voltage | 21V |
| Battery specifications | 21V/2AH 4AH |
Instock
There are no reviews yet.