Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 106 × 29 × 27 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Motor type | Brushless |
| Brand Name | LISM |
| Certification | CE |
| Model Number | hedge trimmer |
| Scissor Type | DUAL |
| Length Of Blade | 60cm |
| Power Source | Gasoline Hedge Trimmers |
Instock
There are no reviews yet.