Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.374 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 15 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Motor type | Brushed |
| Brand Name | JIZHOU |
| Model Number | JM-LLJ01 |
| Scissor Type | DUAL |
| Length Of Blade | 6.5/22.6cm |
| Power Source | Electric Hedge Trimmers |
Instock
There are no reviews yet.