Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.71 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Origin | Mainland China |
| Motor type | Brushless |
| Brand Name | Hecus |
| Certification | CE |
| Scissor Type | DUAL |
| Length Of Blade | 7inch |
| Power Source | Electric Hedge Trimmers |
| Motor | Brushless Motor |
| Blade Material | SK5 |
| Trim Thickness | 8mm |
| Battery Capacity | 1500mAh |
| Material | ABS |
Instock
There are no reviews yet.