Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 75 × 10 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | FNICEL |
| Model Number | PHTB01 |
| Scissor Type | DUAL |
| Length Of Blade | 435mm |
| Power Source | Gas Hedge Trimmers |
Instock
There are no reviews yet.