Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 22 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Motor type | Brushless |
| Brand Name | SWANSOFT |
| Certification | CE |
| Model Number | SW-8605 |
| Scissor Type | DUAL |
| Power Source | Electric Hedge Trimmers |
| Product name | SW-8605 cordless electric pruning shear |
| Cutting diameter | 40mm |
| Battery | 2Ah*2 |
| Progressive cutting | yes |
Instock
There are no reviews yet.