Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.58 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Motor type | Brushed |
| Brand Name | PATUOPRO |
| Certification | CE |
| Scissor Type | DUAL |
| Power Source | Electric Hedge Trimmers |
| No-load speed | 1700r/min |
| Power | 500W |
Instock
There are no reviews yet.