Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 30 × 16 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Motor type | Brushless |
| Brand Name | greenworks |
| Certification | CE |
| Model Number | CSF410-9 |
| Scissor Type | SINGLE |
| Length Of Blade | 5cm |
| Power Source | Electric Hedge Trimmers |
| Blades Material | SK5 High-Carbon Steel |
| Product List | Machine*1 ToolKit*1 Instruction*1 |
Instock
There are no reviews yet.