Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 87 × 18 × 17 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Motor type | Brushless |
| Brand Name | Asii3up |
| Certification | CE |
| Model Number | Brushless Expert 52CM Electric Hedge Trimmer |
| Scissor Type | DUAL |
| Length Of Blade | 52CM |
| Power Source | Electric Hedge Trimmers |
| Color | Blue+Black |
| Battery Type | for Makita 18V Battery |
| Battery Configure | without Battery Set |
| Battery Quantity | |
| Material | Metal+ABS Plastic+Rubber |
| Use | Expert Machine for trimming grass, hedges, bushes, shrubs |
| Switch | Triple Lock |
| Voltage | 2300W |
Instock
There are no reviews yet.