Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Size | 38mm 45mm 51mm 57mm 63mm 70mm 75mm |
| For Vehicle Type | Airplanes |
| Tool Supplies | Battery |
| Remote Control Peripherals/Devices | ESC |
| Upgrade Parts/Accessories | Adapter |
| RC Parts & Accs | Spinners |
| Material | Metal |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 12+y, 14+y |
| Use | Vehicles & Remote Control Toys |
Instock
There are no reviews yet.