Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.123 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 2 cm |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, ce |
| Brand Name | NEWONE |
| Model Number | MAC335, 338, 435, 440, 442. 740, 742, 838, CS340 |
| Feature | Other |
| Type | Pole Chainsaws |
| Diameter | 66mm |
Instock
There are no reviews yet.