Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.316 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 18 × 1 cm |
| Certification | none, Other |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | Adefol |
| Model Number | For 1900 1950 1975 2050 2055 2075 2150 2175 2250 PP220 PP260 |
| Feature | 2-Stroke |
| Type | Clutch Drum Sprocket Rim Kit |
| Power Type | Petrol / Gas |
| Sprocket rim feature | 3/8" pitch, 7 teeth |
| Inner hole | 19mm |
Instock
There are no reviews yet.