Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 30 × 50 cm |
| Origin | Mainland China |
| Is Smart Device | no |
| Model Number | GJ7586 |
| Certification | none |
| Brand Name | YunlinLi |
| Laser wavelength | 515nm |
| Laser grade | 3R |
| Accuracy | +0.3mm/m |
| line width | 4mm at 10m |
| Power supply | 4.0V/4 4Ah |
Instock
There are no reviews yet.