Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 19 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 18 × 25 cm |
| Origin | Mainland China |
| Plug Type | EU Plug |
| Is Smart Device | no |
| Model Number | HBT2000Pro |
| Certification | CE |
| Brand Name | HITBOX |
| Function 1 | Cold welding |
| Function 2 | ARC MMA welding machine |
| Function 3 | HF TIG with pulse |
| Function 4 | Spot Welding |
| Function 5 | 2T/4T |
| Size | 140*390*220mm |
Instock
There are no reviews yet.