Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 60 kg |
|---|---|
| Dimensions | 61 × 55 × 58 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Welding PPR PE PB |
| Weight | 41.2kg |
| Brand Name | GZRUOMU |
| Origin | Mainland China |
| Product number | GZ0005E |
Instock
There are no reviews yet.