Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 5 × 6 cm |
| Quantity | 2 |
| Size | 10/15/20cm |
| Technical parameters | value 2 |
| Plastic Type | PE |
| Model Number | Cable |
| For Vehicle Type | Airplanes |
| Tool Supplies | Other |
| Four-wheel Drive Attributes | Other |
| Remote Control Peripherals/Devices | Remote Controller |
| Upgrade Parts/Accessories | Other |
| RC Parts & Accs | Connectors/Wiring |
| Material | Plastic |
| Brand Name | SKYAREA |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Use | Vehicles & Remote Control Toys |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.