Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 21 × 5 cm |
| Tube Diameter | 5mm, 15mm |
| Brand Name | WOYO |
| Origin | Mainland China |
| Material for soldering: | copper pipe |
| Material for flux | tin |
| Voltage | 220V |
| Standby power | 100W |
| Maximum power | 220W |
| Wire length | 2.8M |
Instock
There are no reviews yet.