Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 22 × 22 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | no |
| Usage | Heat sealing machine plastic bag |
| Model Number | 450mm |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, none |
| Brand Name | LZHZXY |
| product number | FL0005 |
| sealing | 8mm |
| sealing length | 45cm |
Instock
There are no reviews yet.