Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.663 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 13 × 10 cm |
| Is Smart Device | no |
| Usage | Spot Welding Machine Set |
| Model Number | Spot Welding Machine Set |
| Origin | Mainland China |
| Rated Duty Cycle | 5000W |
| Max. Welding Thickness | 0.1-0.15mm |
| Certification | none |
Instock
There are no reviews yet.