Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 25 × 20 cm |
| Is Smart Device | no |
| Usage | Stainless steel Plat Spot Welder |
| Weight | 13KG |
| Dimensions | 44x25x11.5cm |
| Model Number | DN-100E |
| Origin | Mainland China |
| Rated Duty Cycle | 1.6V |
| Rated Capacity | 8KVA |
| Max. Welding Thickness | 1.5mm |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.