Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.152 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 23 × 22 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | no |
| Usage | 18650 Battery Spot Welder |
| Weight | 3.5kg |
| Dimensions | 25X22X23cm |
| Model Number | Glitter 801A+ |
| Origin | Mainland China |
| Rated Duty Cycle | Spot Welder |
| Rated Capacity | 11.6kw |
| Max. Welding Thickness | 0.3mm |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.