Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 7 × 5 cm |
| Spring Force | no |
| Lock | no |
| Sharp Blade | YES |
| Full Length | 20cm |
| Handle Length | 10cm |
| Blade Angle | >60° |
| Type | Multi Knife |
| Origin | Mainland China |
| Blade Length | 10cm |
| Handle Material | Plastic |
| Brand Name | HUANGFU |
| Blade Material | STEEL |
| DIY Supplies | Woodworking |
Instock
There are no reviews yet.