Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.048 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 12 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Spring Force | no |
| Lock | no |
| Sharp Blade | YES |
| Full Length | 5cm |
| Handle Length | 12cm |
| Blade Angle | ≤60° |
| Type | Multi Knife |
| is_customized | No |
| Origin | Mainland China |
| Blade Length | 3cm |
| Handle Material | STAINLESS STEEL |
| Brand Name | ABMRO |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| DIY Supplies | ELECTRICAL |
Instock
There are no reviews yet.