Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 2 cm |
| Spring Force | no |
| Lock | no |
| Sharp Blade | YES |
| Full Length | 4.5cm |
| Handle Length | 0cm |
| Blade Angle | >60° |
| Origin | GB(Origin) |
| Blade Length | 3cm |
| Brand Name | ABCUT |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| DIY Supplies | ELECTRICAL |
Instock
There are no reviews yet.